VÝSLEDKY MINULÝCH ROČNÍKŮ

22.ročník

se uskutečnil 6.12.2014 za účasti 119 hráčů

průměrné ELO prvních 10 nasazených hráčů - 2430

Pořadí prvních 10 hráčů v turnaji 22. ročníku:

1. Plát Vojtěch 2577 7,5

2. Žilka Štěpán 2538 7

3. Zwardoň Vojtěch 2421 7 

4. Sergeev Vladimir 2476 7 

5. Banasik Krzysztof 2301 7 

6. Kriebel Tadeáš 2378 7

7. Velička Petr 2447 7

8. Červený Martin 2377 6,5

9. Jedlička Aleš 2257 6,5 

10. Biolek jr. Richard 2380 6,5

 

nejlépe umístěný hráč TJ Sokol Lázně Velké Losiny

23. Valenta Vít 2151 TJ Sokol Lázně Velké Losiny 6

 

 

21.ročník

se uskutečnil 7.12.2013 za účasti 108 hráčů

průměrné ELO prvních 10 nasazených hráčů - 2442

Pořadí prvních 10 hráčů v turnaji 21. ročníku:

1. Hráček Zbyněk 2602 1.Novoborský ŠK 8

2. Kočiščák Jiří 2402 Šachový Klub HM Ostrava 7

3. Biolek jr. Richard 2432 Agentura 64 Grygov 7 

4. Kriebel Tadeáš 2363 1.Novoborský ŠK 7 

5. Kraus Tomáš 2323 ŠK AD Jičín 7 

6. Kislinsky Alexej 2513 SK Slavia Orlová 7

7. Velička Petr 2485 Šachový klub HM Ostrava 6,5

8. Kárník Pavel 2282 Šachový Klub Bruntál o.s. 6,5

9. Šilar Lubomír 2163 TJ ENERGETIK Chvaletice 6,5 

10. Sergeev Vladimir 2515 ŠK Karviná 6,5

 

nejlépe umístěný hráč TJ Sokol Lázně Velké Losiny

20. Vaculík Jakub 2026 TJ Sokol Lázně Velké Losiny 6

 

20.ročník

se uskutečnil 8.12.2012 za účasti 132 hráčů

průměrné ELO prvních 10 nasazených hráčů - 2488

Pořadí prvních 10 hráčů v turnaji 20. ročníku:

1. Bernášek Jan 2506 ŠK Rapid Pardubice, o.s. 8

2. Žilka Štěpán 2529 1.Novoborský ŠK 7

3. Kočiščák Jiří 2421 Šachový Klub GEOFIN Ostrava 7 

4. Kislinsky Alexej 2556 SK Slavia Orlová 7 

5. Plát Vojtěch 2502 TŽ Třinec 6,5 

6. Zwardoň Vojtěch 2417 Beskydská Šachová Škola o.s. 6,5

7. Kičmer Petr 2222 Baník Havířov 6,5

8. Malík Jan 2257 ŠK Slavoj Poruba 6,5

9. Cvek Robert 2541 1.Novoborský ŠK 6,5 

10. Vesselovsky Serguei 2355 Beskydská Šachová Škola o.s. 6,5

 

nejlépe umístěný hráč TJ Sokol Lázně Velké Losiny

23. Frnka René 2193 TJ Sokol Lázně Velké Losiny 6

 

19.ročník

se uskutečnil 10.12.2011 za účasti 143 hráčů

průměrné ELO prvních 10 nasazených hráčů - 2421

Pořadí prvních 10 hráčů v turnaji 19. ročníku:

1. Bernášek Jan 2464 ŠK Rapid Pardubice, o.s. 7,5

2. Tustanowski Robert 2272 TJ Zlaté Hory 7,5 

3. Sergeev Vladimir 2526 Šachový Klub Zikuda Turnov o.s. 7 

4. Cvek Robert 2537 1.Novoborský ŠK 7 

5. Žilka Štěpán 2507 Tatran Litovel 7 

6. Červený Martin 2347 2222 ŠK Polabiny 7

7. Cagašík Tomáš 2305 Agentura Garde Calcio Olomouc 7

8. Navrátil František 2193 2222 ŠK Polabiny 7

9. Klíma Lukáš 2371 ŠK Slavoj Poruba 6,5 

10. Adámek Jiří 2285 ŠK Slavoj Poruba 6,5

 

nejlépe umístěný hráč TJ Sokol Lázně Velké Losiny

20. Vaculík Jakub 1803 TJ Sokol Lázně Velké Losiny 6

 

18.ročník

se uskutečnil 11.12.2010 za účasti 115 hráčů

průměrné ELO prvních 10 nasazených hráčů - 2478

Pořadí prvních 10 hráčů v turnaji 18. ročníku:

1. Žilka Štěpán 2479 Tatran Litovel 7,5

2. Bernášek Jan 2490 ŠK Rapid Pardubice, o.s. 7,5 

3. Cvek Robert 2488 1. Novoborský ŠK 7 

4. Šimáček Pavel 2469 Agentura 64 Grygov 7 

5. Hajnal Zoltan 2391 Maďarsko 7 

6. Stratil Ladislav 2355 Tatran Litovel 7

7. Kalod Radek 2506 1.Novoborský ŠK 6,5

8. Meszaros Gyula 2425 Maďarsko 6,5 

9. Sluka Radek 2275 Agentura 64 Grygov 6,5 

10. Vesselovsky Serguei 2360 Jäkl Karviná 6,5

 

nejlépe umístěný hráč TJ Sokol Lázně Velké Losiny

26. Frnka René 2209 TJ Sokol Lázně Velké Losiny 6

 

17.ročník

se uskutečnil 12.12.2009 za účasti 115 hráčů

průměrné ELO prvních 10 nasazených hráčů - 2492

Pořadí prvních 10 hráčů v turnaji 17. ročníku:

1. Navara David 2707 Šk Marhla Praha 8,5

2. Žilka Štěpán 2485 Beskydská Šachová Škola O.s. 7 

3. Velička Petr 2480 Šachový Klub Geofin Ostrava 7 

4. Kalod Radek 2502 1.Novoborský Šk 7 

5. Vesselovsky Serguei 2354 Jäkl Karviná 7 

6. Šimáček Pavel 2508 Agentura 64 Grygov 6,5

7. Sergeev Vladimir 2428 Zikuda Turnov 6,5

8. Cvek Robert 2519 1.Novoborský Šk 6,5 

9. Cagašík Tomáš 2264 Spartak Přerov 6,5 

10. Řehůřek Lukáš 2218 Šachový Klub Lokomotiva Brno 6,5

 

nejlépe umístěný hráč TJ Sokol Lázně Velké Losiny

15. Frnka René 2227 TJ Sokol Lázně Velké Losiny 6

 

16.ročník

se uskutečnil 13.12.2008 za účasti 142 hráčů

průměrné ELO prvních 10 nasazených hráčů - 2470

Pořadí prvních 10 hráčů v turnaji 16. ročníku:

1. Kalod Radek 2504 1.Novoborský Šk 7

2. Kulhánek Tomáš 2409 Šachový Klub Zikuda Turnov 7 

3. Kaňovský David 2431 Agentura 64 Grygov 7 

4. Langner Ladislav 2368 Tž Třinec 7 

5. Sergeev Vladimir 2519 Šachový Klub Zikuda Turnov 7 

6. Žilka Štěpán 2471 Šachový Klub Zikuda Turnov 6,5

7. Biolek sr. Richard 2424 Agentura 64 Grygov 6,5

8. Velička Petr 2464 Šachový Klub Geofin Ostrava 6,5 

9. Vesselovky Serguei 2401 Jäkl Karviná 6,5 

10. Plát Vojtěch 2411 Tž Třinec 6,5

 

nejlépe umístěný hráč TJ Sokol Lázně Velké Losiny

74. Doležel sr. Jiří 2019 TJ Sokol Lázně Velké Losiny 4,5

 

15.ročník

se uskutečnil 15.12.2007 za účasti 130 hráčů 

průměrné ELO prvních 10 nasazených hráčů - 2395

Pořadí prvních 10 hráčů v turnaji 15. ročníku:

1. Karlík Vladimír 2321 Slavia Kroměříž 7,5 

2. Vesselovsky Serguei 2391 Rusko 7 

3. Kalod Radek 2492 1.Novoborský ŠK 7 

4. Velička Petr 2519 Šk H Fuchs Ostrava 7 

5. Mudrák Josef 2324 Slavia Kroměříž 7 

6. Řehůřek Lukáš 2229 Šachový Klub Lokomotiva Brno 7 

7. Klíma Lukáš 2422 1.Novoborský ŠK 7 

8. Šimáček Pavel 2472 1.Novoborský ŠK 6,5 

9. Kičmer Petr 2194 Baník Havířov 6,5 

10. Jedlička Aleš 2304 2222 Šk Polabiny 6,5

 

nejlépe umístěný hráč TJ Sokol Lázně Velké Losiny

49. Lejsal Slavomír 1969 TJ Sokol Lázně Velké Losiny 5

 

14.ročník

se uskutečnil 25.11.2006 za účasti 114 hráčů 

průměrné ELO prvních 10 nasazených hráčů - 2445

Pořadí prvních 10 hráčů v turnaji 14. ročníku:

1. Kalod Radek 2484 1.Novoborský ŠK 7,5 

2. Sergeev Vladimir 2488 Šo Slavie Turnov 7 

3. Bernášek Jan 2470 Šk Rapid Pardubice 7 

4. Lechtýnský Jiří 2443 Šo Slavie Turnov 7 

5. Oral Tomáš 2508 Tž Třinec 7 

6. Meduna Eduard 2400 Šk Mahrla Praha 6,5 

7. Klíma Lukáš 2422 1.Novoborský ŠK 6,5 

8. Kaňovský David 2390 Agentura 64 Grygov 6,5 

9. Holemář David 2270 Lokomotiva Brno 6,5 

10. Michenka Jozef 2376 Tatran Litovel 6,5

 

nejlépe umístěný hráč TJ Sokol Lázně Velké Losiny

19. Bureš Vladimír 2144 TJ Sokol Lázně Velké Losiny 6

 

13.ročník

se uskutečnil 10.12.2005 za účasti 150 hráčů 

průměrné ELO prvních 10 nasazených hráčů - 2436

Pořadí prvních 10 hráčů v turnaji 13. ročníku:

1. Kalod Radek 2481 Lokomotiva Brno 7,5 

2. Kaňovský David 2335 Agentura 64 Grygov 7 

3. Talla Vladimír 2425 Labortech Ostrava 7 

4. Lechtýnský Jiří 2439 TJ Zikuda Turnov 7 

5. Klíma Lukáš 2448 1.Novoborský 7 

6. Vesselovsky Segruei 2409 Rusko 7 

7. - 8. Meduna Eduard sr. 2460 ŠK Sokol Vyšehrad VISUS 7 

7. - 8. Mudrák Josef 2344 Slavia Kroměříž 7 

9. Šimáček Pavel 2463 Agentura 64 Grygov 7 

10. Cagašík Tomáš 2281 Orel Ořechov 6,5

 

nejlépe umístěný hráč TJ Sokol Lázně Velké Losiny

25. Frnka René 2245 TJ Sokol Lázně Velké Losiny 6

 

12.ročník


se uskutečnil 11.12.2004 za účasti 140 hráčů 

průměrné ELO prvních 10 nasazených hráčů - 2328

Pořadí prvních 10 hráčů v turnaji 12. ročníku:

1. Holemář David 2326 Loko Brno 7,5

2. Michenka Jozef 2350 Nová Huť Ostrava 7,5

3. Veselovski Serguei 2400 Rusko 7

4. Karlík Vladimír 2332 Slavia Kroměříž 7

5. Meduna Eduard sr. 2441 ŠK Sokol Vyšehrad VISUS 7

6. Cagašík Tomáš 2254 OREL Ořechov 7

7. Valenta Vít jr. 2164 Agentura 64 Grygov 6,5

8. Žilka Štěpán 2295 ŠK Šumperk 6,5

9. Hrouza Ondřej 2082 VMS Sosnová – Lichnov 6,5

10. Krejčí Jan sr. 2209 Tatran Litovel 6,5

 

nejlépe umístěný hráč TJ Sokol Lázně Velké Losiny

19. Bureš Vladimír 2131 TJ Sokol Lázně Velké Losiny 6

 

11.ročník

se uskutečnil 13.12.2003 za účasti 164 hráčů 

průměrné ELO prvních 10 nasazených hráčů - 2469

Pořadí prvních 10 hráčů v turnaji 11. ročníku:

1. Smirin Ilia GM 2670 Izrael 8,5

2. Holemář David FM 2340 ŠK Duras BVK 7,5

3. Dydyshko Viacheslav GM 2556 Bělorusko 7,5

4. Veselovski Serguei IM 2409 Rusko 7,5

5. Kovalev Andrei GM 2572 Bělorusko 7

6. Mudrák Josef FM 2387 Slavoj Poruba 7

7. Vrátný Radim 2211 ŠK Svinov 7

8. Kičmer Petr 1000 Havířov 7

9. Zatloukal Petr 2076 Agentura 64 Grygov 7

10. Strašil Pavel 2154 Loko Zábřeh 6,5

 

nejlépe umístěný hráč TJ Sokol Lázně Velké Losiny

16. Frnka René 2196 TJ Sokol Lázně Velké Losiny 6,5

 

10.ročník

se uskutečnil 14.12.2002 za účasti 128 hráčů 

průměrné ELO prvních 10 nasazených hráčů - 2393

Pořadí prvních 10 hráčů v turnaji 10. ročníku:

1. Kovalev Andrei GM BLR 2555 Bělorusko

2. Žilka Štěpán FM CZE 2343 Tatran Litovel

3. Kalod Radek IM CZE 2442 Slezan Opava

4. Virostko Petr FM CZE 2354 ŠK Trinom Zlín

5. - 6. Veselovski Sergei IM RUS 2438 Rusko

5. - 6. Velička Petr IM CZE 2419 Jäkl Karviná 

7. Holemář David FM CZE 2321 ŠK Duras BVK

8. Michenka Josef IM CZE 2346 Slezan Opava 

9. Mrňa Vladimír KM CZE 2054 TJ Sokol Benešov

10. Mudrák Josef FM CZE 2394 Tatran Litovel

 

11. Frnka René, KM, CZE 2147 TJ Sokol Lázně Velké Losiny
zároveň nejlépe umístěný hráč TJ Sokol Lázně Velké Losiny

 

9.ročník

se uskutečnil 8.12.2001 za účasti 108 hráčů 

průměrné ELO prvních 10 nasazených hráčů - 2345

Pořadí prvních 10 hráčů v turnaji 9. ročníku:

1. Meduna Eduard 2471 ŠK Sokol Visus Vyšehrad

2. Sluka Radek 2336 ŠK Brno Žabovřesky

3. Pastričák Milan 2387 Tatran Litovel

4. Hasangatin Ramil 2479 Rusko

5. Michenka Jozef 2323 Slezan Opava

6. Vrána František 2321 ŠK Brno Žabovřesky

7. Cagašík Tomáš 2244 Bzenec

8. Holemář David 2302 ŠK Thermopol Hustopeče

9. Žilka Štěpán 2186 ŠK Šumperk

10. Uhmann Jan 2195 Univerzita Brno

 

nejlépe umístěný hráč TJ Sokol Lázně Velké Losiny

nikdo neví

 

8.ročník

se uskutečnil 16.12.2000 za účasti 91 hráčů 

průměrné ELO prvních 10 nasazených hráčů - 2357

Pořadí prvních 10 hráčů v turnaji 8. ročníku:

1. Meduna Eduard GM Slezan Opava

2. Velička Petr IM Slezan Opava

3. Kovalev Andrei GM ŠK Pardubice

4. Žilka Štěpán I .VT ŠK Šumperk

5. Karlík Vladimír MF Jakl Karviná

6. Hastík Svatopluk KM ŠK Jeseník

7. Cagašík Tomáš KM ŠK Přerov

8. Berezjuk Sergej IM Lázně Slatinice

9. Weissmann Lukáš I. VT Sokol Dobrá

10. Medunová Věra WIM Slezan Opava

 

nejlépe umístěný hráč TJ Sokol Lázně Velké Losiny

37. Lejsal Slavomil I. VT TJ Sokol Lázně Velké Losiny

 

7.ročník

se uskutečnil 26.12.1999 za účasti 78 hráčů

průměrné ELO prvních 10 nasazených hráčů - 2172

Pořadí prvních 10 hráčů v turnaji 7. ročníku:

1. Stratil Ladislav jun IM DA Praha

2. Krejčí Jan KM Litovel

3. Žilka Štěpán I .VT ŠK Šumperk

4. Sohr Vladimír KM ŠK Šumperk

5. Švancara Petr KM Grygov

6. Čempel Jaroslav MF NH Ostrava

7. Frnka René KM ŠK Šumperk

8. Strašil Pavel KM Loko Zábřeh n/M

9. Muller Rudolf I. VT AŠK Olomouc

10. Hlavatý Jiří KM Ústí nad Labem

 

nejlépe umístěný hráč TJ Sokol Lázně Velké Losiny

36. Klaban Roman II. VT TJ Sokol Lázně Velké Losiny

 

6.ročník

se uskutečnil 26.12.1998 za účasti 44 hráčů 

Pořadí prvních 10 hráčů v turnaji 6. ročníku:

1. Navrátil Jiří KM TJ Tatran Litovel

2. Sohr Vladimír I. VT ŠK Šumperk

3. Strašil Pavel KM Loko Zábřeh n/M

4. Rozman Vojtěch I. VT ŠK Libina

5. Pelc Josef I. VT Loko Zábřeh n/M

6. Kamler Zdeněk I. VT ŠK Libina

7. Opravil Karel KM Loko Zábřeh n/M

8. Axman Oldřich I. VT TJ Tatran Litovel

9. Bureš Vladimír I. VT TJ Sokol Lázně Velké Losiny
zároveň nejlépe umístěný hráč TJ Sokol Lázně Velké Losiny

10. Reichl Roman I. VT Loko Zábřeh n/M

 

5.ročník

se uskutečnil 5.3.1994 za účasti 34 hráčů 

Pořadí prvních 10 hráčů v turnaji 5. ročníku:

1. Neděla Vlastimil IM Slavia Havířov

2. Velička Petr IM Lerk Brno

3. Zapletal Jiří KM TJ Tatran Litovel

4. Pacl Václav MF Slavia Havířov

5. Krejčí Jan KM TJ Tatran Litovel

6. Valenta Vít I. VT TJ GPR Rýmařov

7. Vicenec Roman I. VT LP Šumperk

8. Axman Oldřich I. VT TJ Tatran Litovel 

9. Opravil Karel KM Loko Zábřeh n/M

10. Doležel Jiří st. I. VT LP Šumperk

 

nejlépe umístěný hráč TJ Sokol Lázně Velké Losiny

18. Bureš Vladimír III. VT TJ Sokol Lázně Velké Losiny

 

4.ročník

se uskutečnil 26.1.1991 za účasti 60 hráčů 

Pořadí prvních 10 hráčů v turnaji 4. ročníku:

1. Velička Petr KM TŽ Třinec

2. Vávra Pavel KM RD Jeseník

3. Hastík Svatopluk KM RD Jeseník

4. Zapletal Jiří KM TJ Tatran Litovel

5. Navrátil Jiří I. VT TJ Tatran Litovel

6. Čempel Jaroslav MF Důl Paskov

7. Opravil Karel KM Loko Zábřeh n/M

8. Strašil Pavel I. VT Loko Zábřeh n/M

9. Chalivopulos Paris I. VT RD Jeseník

10. Stratil Petr KM LP Šumperk 

 

nejlépe umístěný hráč TJ Sokol Lázně Velké Losiny

39. Ton Jaroslav III. VT TJ Sokol Lázně Velké Losiny

 

3.ročník

se uskutečnil 21.1.1990 za účasti 39 hráčů

Pořadí prvních 10 hráčů v turnaji 3. ročníku:

1. Kaminský Rudolf KM Důl Paskov

2. Opravil Karel KM Loko Zábřeh n/M

3. Lamper Vlastislav I. VT Důl Paskov

4. Zapletal Jiří I. VT TJ Tatran Litovel

5. Axman Oldřich I. VT TJ Tatran Litovel

6. Stratil Petr KM LP Šumperk

7. Stratil Ladislav KM LP Šumperk

8. Strašil Pavel I. VT Loko Zábřeh n/M

9. Široký Mojmír KM Spartak Přerovské strojírny

10. Holub Stanislav I. VT Jiskra Otrokovice

 

nejlépe umístěný hráč TJ Sokol Lázně Velké Losiny

24. Klézl František II. VT TJ Sokol Lázně Velké Losiny

 

2.ročník

se uskutečnil 18.12.1988 za účasti 74 hráčů 

Pořadí prvních 10 hráčů v turnaji 2. ročníku:

1. Mudrák Josef KM LOKO Brno

2. Karlík Vladimír MF Baník ČSA Karviná

3. Stratil Petr I. VT LP Šumperk

4. Knápek Martin II. VT I. Brněnská Brno

5. Zapletal Jiří I. VT TJ Tatran Litovel

6. Kaminský Rudolf KM MH Ostrava

7. Kýhos Alois I. VT RD Jeseník

8. Stratil Ladislav KM LP Šumperk

9. Žukov Igor I. VT CSKA Moskva

10. Strašil Pavel I. VT Loko Zábřeh n/M

 

nejlépe umístěný hráč TJ Sokol Lázně Velké Losiny

27. Žídek Vojtěch III. VT TJ Sokol Lázně Velké Losiny

 

1.ročník

se uskutečnil 20.12.1987 za účasti 47 hráčů 

Pořadí prvních 10 hráčů v turnaji 1. ročníku:

1. Stratil Petr I. VT LP Šumperk

2. Stratil Ladislav KM LP Šumperk

3. Volek Karel I. VT MEZ Mohelnice

4. Martinčík Petr I. VT LP Šumperk

5. Valák Josef II. VT SSM Skorošice

6. Hartinger Antonín II. VT TJ Libina

7. Neděla Ivo IV. VT MEZ Mohelnice

8. Sohr Vladimír I. VT LP Šumperk

9. Pavlů Jiří I. VT LP Šumperk

10. Klézl František II. VT TJ Sokol Lázně Velké Losiny
zároveň nejlépe umístěný hráč TJ Sokol Lázně Velké Losiny

Anketa

Který z týmů dosáhne v sezóně 2017/18 lepšího umístění?

Celkový počet hlasů: 77

Počítadlo návštěv